Acum este Mar Iun 19, 2018 7:45 pm

Ora este UTC + 2

xxxxxxxxxxxxx
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
  Versiune printabilă Subiectul anterior | Următorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Romanian Open 2010
MesajScris: Vin Oct 22, 2010 10:34 am 
Neconectat

Sensei Sorin m-a rugat sa va transmit, celor care nu veti putea ajunge la Arad, ca se va putea urmari concursul si online, la aceasta adresa: http://86.125.216.143/top.htm?Currentti ... 2012:19:16
Osu!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Romanian Open 2010
MesajScris: Lun Oct 25, 2010 12:39 pm 
Neconectat

Am postat fotografii de la Romanian Open. Sper ca pe maine sa postez si rezultatele. Osu!

Sus

MesajScris: Lun Oct 25, 2010 4:38 pm 
Neconectat

osu. foarte tare concurs si foarte lung.frumoase poze, filmarile o sa fie postate pe you_tu_be ? osu

Sus

MesajScris: Joi Oct 28, 2010 3:53 pm 
Neconectat

Osu! Din pacate nu reusesc sa fiu prezenta nici la evenimente, nici pe forum asa cum as vrea..dar aceasta e o situatie trecatoare :)..vreau totusi sa folosesc ocazia ivita si sa felicit lumea pentru Romanian Open: pe cei de la C.S. Budokai Arad pentru organizare, pe arbitrii pentru munca prestata si nu in ultimul rand pe cei ce s-au straduit sa se pregateasca si sa participe la acest eveniment.Sper ca a fost o experienta folositoare pentru voi, in special ca s-au intrunit asa multi sportivi buni din tari ce ne creaza probleme si la Campionatele Europene si ca ati reusit sa plecati multumiti de pe tatami. Felicitari invingatorilor!Sper sa ne vedem cu bine la Cupa Romaniei !osu!

P.S. Apoape ca am omis sa felicit participanti de la Campionatele Nationale. In anii trecuti a fost foarte slaba participarea la aceasta proba. Anul acesta a inceput Openul sa arate a competitie, mai putin la proba de fete ..pentru open nu-i nevoie neaparat sa ai kilograme..e mai important sa ai curaj- vezi sensei Boldut sau sportivul de la C.S Budokai (Stolz) ..deci, dupa tendinte se poate ca la anul o sa avem chiar o comptetitie de Open in toata regula:) ..Felicitari inca o data! Osu!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2