Acum este Mie Noi 22, 2017 9:38 am

Ora este UTC + 2

xxxxxxxxxxxxx
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
  Versiune printabilă Subiectul anterior | Următorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Apr 17, 2005 9:08 am 
Neconectat

Victoria impotriva lui Majstorovic e foarte importanta. Accidentarile fac parte din ghinioanele care ti se pot intimpla intr-un turneu de tip piramidal, si li s-au intimplat si unor luptatori mai mari. Important e ca el sa fie capabil sa treaca peste acest gen de dezamagire si sa continue sa se antreneze si sa lupte. Eventual, la un moment dat, cu multa vointa si antrenament, exista toate sansele sa isi atinga visul.

Ii doresc mult succes.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Apr 17, 2005 9:50 pm 
Neconectat

Same thoughts :) Se pare ca n-a fost singurul cu ghinion, Bregy a fost mult mai "moale" contra lui Ustinov din acelasi motiv...

- Spinoza, "Etica"

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Apr 25, 2005 9:42 pm 
Neconectat

Am vazut evenimentul din Italia. Interesant. Impotriva lui Majstorovic, Iftimoaie nu a luptat rau, desi a mers cam pe acelasi principiu, de forta impotriva tehnicii. Elvetianul a fost sigur ca il poate face KO, dar s-a intimplat pe dos, spre marea lui surpriza.
Din pacate, nu am inteles de ce a afirmat ca a pierdut in meciul urmator din cauza accidentarilor la tibie. A fost un KO tehnic cu gedan mawashi, curat si simplu, si nu un abandon din cauza accidentarilor. Iar manifestarea frustrarii de la finalum meciului iarasi nu a prea fost pe gustul meu. Dar asta nu conteaza prea mult, decit in plan personal.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Apr 27, 2005 11:57 am 
Neconectat

iftimoaie a luptat bine .in primul meci a abordat o tactica ( poate nu e vb de tactica pt ca el asa lupta in fiecare meci ) buna , deoarece elvetianul era mult mai tehnic decat el , insa ionut era mai puternic .i-a iesit lui ionut in primul meci .e o victorie care trebuie luata in seama .problema a aparut in turul 2 .ceea ce s-a mai spus ca ionut loveste foarte tare cu bratele insa ca nu are picioare s-a dovedit a fi adevarat.si vreau sa va spun ca nu e vb. aici de faptul ca a pierdut prin ko datorita unei lovituri clare pe coapsa ci mai degraba ca accidentarea pe tibie a rezultat dintr-o slaba tehnica a lovirii cu picioarele .accidentarea pe tibie s-a datorat loviturilor care nu aveau o tinta clara , adica lovesc cu piciorul la nivel jos , unde nimeresc e bine .si din pacate ciocnirea tibiei de muschi e una si ciocnirea tibiei de o alta tibie su un alt os e altceva .ideea e ca ionut nu ne-a facut de rusine , chiar deloc .insa pana la a fi mandria noastra nationala mai e destul de mult.eu personal ii doresc succes pt ca mi-e simpatic .doamne ajuta

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Apr 27, 2005 9:33 pm 
Neconectat

Armani, traiesti!!! Doamne ajuta! Sarbatori fericite tie, lui Bebeto, Calin caruia nu am apucat sa ii multumesc pentru prajituri desi au fost excelente, tuturor din Zalau si tuturor celor care viziteaza acest forum! Incercati sa retraiti experienta ingrozitoare prin care a trecut Iisus pentru noi si dupa aceea bucurati-va de Inviere.

Love and peace!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Apr 28, 2005 11:43 am 
Neconectat

multumesc de urari sensei.fie ca sfintele sarbatori de paste sa aduca in vietile nostre multa pace si liniste , bucurie si dragoste , ca pana la urma dragostea e cea mai importanta .
sa fiti sanatosi si sa ne vedem cu bine
love , peace & osu

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2