Acum este Lun Dec 17, 2018 1:10 pm

Ora este UTC + 2

xxxxxxxxxxxxx
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
  Versiune printabilă Subiectul anterior | Următorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cupa Ardealului
MesajScris: Mar Apr 14, 2009 2:20 pm 
Neconectat

Sambata 25 aprilie, Alba Iulia va gazdui Cupa Ardealului in regulament Thai Boxing si MMA.
Vor participa peste 40 de sportivi.
Orasele participante vor fi Alba Iulia, Deva, Hunedoara, Oradea, Arad, Timisoara, Resita, B.Herculane, Sibiu, Tg.Jiu, Bucuresti .
Inca se mai pot face inscrieri.
Pentru a va inscrie nu necesita afiliere sau taxa de participare.
Voi reveni cu alte noutati.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Apr 30, 2009 10:40 am 
Neconectat

Zece meciuri de calitate si trei KO-uri frumoase.
Adrian Mxim (Oradea) demonstreaza clar o evolutie fantastica, nu mai este baietasul care se arunca la bataie fara a isi calcula distanta sau fara a cauta conraatacul. Mult calm si explozie pe atac.Un KO cu genunchi la cap care face publicul sa il aplaude chiar daca la podea se afla un localnic.
Florin Abrudan (Timisoara) un adevarat pitbull n ring, cred ca a reusit cel mai brutal KO al galei, un croseu si o directa trimite adversarul, un sportiv din Deva, la podea si apoi la cabina medicala.
Sorin Vesa (Oradea) este sportivul care mie imi place cel mai mult din generatia debutanta. Un sportiv care simte cu adevarat lupta si isi simte foarte bine adversarul. Pacat ca adversarul sau foloseste un ditry boxing care intrerupe acest meci.
Sibiul se prezinta bine prin sportivul Ionut Natea care dupa parerea mea este cel mai talentat sportiv al echipei si care lupta in ring pana la ultima rasuflare.
Cosmin Colda (Timisoara) face un meci echilibrat cu sportivul din Herculane dar in runda trei se departajeaza clar si demonstreaza ca poate sa calce pe urmele colegilor ceva mai experimentati de la Knock Down.
Deva nu reuseste de aceasta data sa impresioneze si cred ca nu prea au venit cu lectiile facute, poate data viitoare o vor lua mai in serios.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2