Acum este Mar Oct 23, 2018 12:04 am

Ora este UTC + 2

xxxxxxxxxxxxx
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
  Versiune printabilă Subiectul anterior | Următorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Aug 23, 2005 8:54 pm 
Neconectat

Armani, sper ca nu o sa mi-o iei inainte cu copiii... :)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Aug 27, 2005 3:48 pm 
harris daca nu te grabesti o sa ai surprize ( in ceea ce prveste copiii ) , insa poate ne intelegem sa ii facem in acelasi timp , nu de alta dar sa ridicam nivelul competitiilor de kyokushin .
oricum , multam frumos la toata lumea pt. felicitari .osu
armani

Sus

Subiectul mesajului: Casa de piatra!
MesajScris: Dum Aug 28, 2005 9:42 pm 
Neconectat

Sa ne traiesti Armani! Casa de Piatra si multa sanatate tie si Ozanei. Si celor ce vor mai urma :wink:

La fel iti ureaza si Ionica. Stiu ca e tardiva urarea, dar am fost o perioada in afara "buclei". Ti-am trimis insa un mesaj cu o zi inainte de Eveniment, dar nu cred ca l-ai primit. Ti-ai schimbat numarul?

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Aug 31, 2005 6:53 pm 
vlad , am primit mesajul tau , multam fain .
asteptati cativa ani si o sa vedeti luptele dintre descendentii clanurilor wallmen si boldut ( sensei ai vazut ca nu am pomenit nimic de numele " chirila " ) :lol:
v-am pupat
armani

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Aug 31, 2005 6:58 pm 
maine e ziua lui bebeto .bebe sa ne traiesti si sa fii fricit de ziua ta chiar daca esti departe de noi .
te imbratisam .
love
la multi ani
osu
armani

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Sep 02, 2005 11:18 am 
Neconectat

bebeto... sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce iti doreste inima si mai ales de SANATATE...! OSU! numai bine si ... t asteptam acasa! OSU

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Sep 08, 2005 2:35 pm 
Neconectat

stai sa vina descendentul lui HUUUULK!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Sep 09, 2005 10:59 am 
Neconectat

stai linistit.. unde te grabesti? :)) mai este vreme... toate la vremea lui :)) ce ma doare coapsa...:) si am un ochi.. vezi u astazi:))

Sus

Subiectul mesajului: SA TRAIASCA BOLDUT!!
MesajScris: Vin Sep 23, 2005 2:47 pm 
cind am vazut acest subiect o trebuit sa scriu aici!!! cred ca din toata romania si europa de est cristi boldut e cel mai bun antrenor!! spun asta cu tot respectu fata de el si clubul Vidalis de care el apartine!!! cred ca cristi e top antrenor in toata tara nu pentru ca pre da Kyokushin-ul cu tot respectu si toata traditiea!! dar pentru ca el face o atmosphera positiva pentru studenti cind se antreneaza!!! se vede prin felu in care antreneaza iubirea lui fata de Kyokushin si fata de club si mai ales fata de studenti!! asa ca mai mult nu pot spune!! in afara de cit sa TRAIASCA BOLDUT SI CLUBUL VIDALIS!!!!!!

p.s.- bebe la multi ani osa ne batem noi in cleavland!! :wink:

Timi M. NYC

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Sep 23, 2005 9:57 pm 
Nu vreau sa par rau dar in top antrenori locul I il ocupa ANCA WALLMEN!!!

Sus

Subiectul mesajului: Salut grasule
MesajScris: Sâm Sep 24, 2005 5:41 am 
Neconectat

Ossu

Mah, mai amu aflai si io ca ai luat doi dani si ca te-ai si insurat. de fapt aflasem ca te-ai insurat de la frate-to ca m-am intalnit cu el in aeroport in Budapesta. Ce mica e lumea domnule. Pai ce mai pot sa zic, decat felicitari ptr centura si multi grasi asa ca tine. :lol: Vorba poetului: Iar noi sa mai jucam un pic/ Si la botez.
hai noroc grasule si sa ne traiesti. A! si mai aud ca faci ceva treaba p-acolo prin Zalau ca prea te lauda astia. Nu stiu de ce, dar cand te vad te p[rovoc la o bataie sa vad ce-ai mai invatat. :x Te-am speriat? :lol: Te tzuc si numai bine mah Boldutule, mah. Cum unde te tzuc! Stii tu bine.
Hai pa, ca-i scump netu. Da si tu un semn de viata ca amu se poate, amu-i momentul sa mai vb si noi. Hai pa.
P.S. Saluta-i pe baieti din partea mea.

Sus

Subiectul mesajului: apropo de lume mica!
MesajScris: Lun Sep 26, 2005 11:27 am 
Neconectat

Apropo de cat e de mica lumea... Cristi... te saluta (si vrea sa stie nr tau de tel sa vb cu tine sa vada ce mai faci) Milu din Ocna-Mures! a zis ca ati fost colegi la facultate in Cluj! E ala care joaca bine baschet! :) acum isi deschide club de baschet si el in Cluj! :)) OSU!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Ian 10, 2006 1:33 pm 
alex am aflat ca ai ajuns prin state .sa fii sanatos , da sa nu uiti de unde ai plecat .apoi de provocarea ta ce sa zic , hai acasa si o sa vedem cum se materializeaza :)
sa fii iubit .
razvan , saluta-l pe milu din partea mea si da-i nr meu de tel .0742888801
osu
ps. timi , mersi de aprecieri , antreneaza-te serios si nu nu uita kyokushin 4 ever
armani sau cristi boldut

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Ian 10, 2006 2:08 pm 
Neconectat

Osu! asa o sa fac. Sa merg pe al Cluj! Bafta la antrenamente!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Cristi Boldut best :)
MesajScris: Sâm Ian 14, 2006 9:31 am 
Cel mai bun antrenor de Kyokushin din zalau e Cristian Boldut :!: :P :D Fac cu el antrenamente de un an si le preda foarte bine.Eu cred ca e foarte bun :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: si va spun tuturor care acesatzi acesht site merita sa faci KYOKUSHIN pentru ca este un sport frumos si foarte greu :!: :!: :!: :!: :D :) :P :o :lol: :wink: :!: :mrgreen:

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2